• חדש
רסיס נצנצים בתולה באנר עונת, קישוטים למסיבות אסטרולוגיה של גלגל המזלות/הורוסקופ, קישוטים למסיבת יום הולדת 18/21/25/30/40.

רסיס נצנצים בתולה באנר עונת, קישוטים למסיבות אסטרולוגיה של גלגל המזלות/הורוסקופ, קישוטים למסיבת יום הולדת 18/21/25/30/40.

דירוג:
ILS 1.33

זמינות
זמין להזמנה

7" וגובהו "3. שהתקבלו כללו : כרטיסי מכתבים האוספים את הביטוי "עונת מזל בתולה". בחר אותנו ואמין לנו : אנו תומכים תחילה במושג הלקוח ובמוצר. קל ל DIY : כל כרטיס מודד "רוחב 3. אם אתה זקוק למשהו אחר, יש לנו מוצרים רבים אחרים בחנות, אנא עיין. עיצוב מושלם : על מנת לעמוד בדרישות של אנשים רבים, ובאמצעות סדרת חקירות, עיצבנו כרזה כל כך ייחודית. קישוטים מדהימים : זה מתאים מאוד למסיבת יום ההולדת ה -18/21/25/30/40.בקשה : באנר זה מתאים מאוד למסיבת יום הולדת 18/28/25/30/40, הוא יהפוך יום כל כך משמעותי ליותר בלתי נשכח. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו. איכות מעולה ומחיר סביר : אנו בוחרים את החומר הטוב ביותר עבורך ואנחנו גובים את המחיר הנמוך ביותר, הבאנרים עשויים נייר פרימיום נצנצים שאינו רעיל, לא מזיק וחומר חסר טעם. איכות גבוהה : באנרים עשויים קרבי קרדיו נצנצים.3", חלקם נדרש DIY, הבאנר צריך לשחוט יחד בעצמך, המרווח בין הכרטיסים ניתן להתאמה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות

חדשות טובות

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי אחד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו. תהנה מהקניות המקוונות שלך לשלב הבא!